Întrebare recomandată | Ratonhnhakéton a întrebat:

Mai lucreaza Bear Grylls la Discovery?

9 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Nu, a fost concediat din cauza unei dispute contractuale!

| Ratonhnhakéton explică (pentru luiza):

Au fost niste prosti ca l-au concediat ca el era cel mai bun de pe Discovery.Nu?

| luiza a răspuns:

Poate, oricum se iscasera ceva discutii cu privire la veridicitatea emisiunilor sale!

| luiza a răspuns:

Si mie!

| Ratonhnhakéton explică (pentru luiza):

Macar in Romania mai sunt episoade in reluare si episoade care le da acum noi, de aia am crezut ca a fost reangajat.Ca stiam ca a fost concediat.

| diannna38 a răspuns:

Da nu mai lucreaza pentru ca nu a vrut saa mearga la o sedinta cu discovery America si atunci patronul ia concediat echipa lui bear gryls

| RawkFX a răspuns:

Bear Grils de pe discoveri a fost cea mai tare emisiune prosti au fost aia ca lau concediat

| CarmichaeL a răspuns:

A fost concediat. Desi e posibil sa se intoarca.