| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

Voua ce personaje din desene animate negrese va plac sau placut cand erati mici? Sunt negresa si ma regasesc in ele.

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

Nu mai știu, m-am uitat la o mulțime de desene și nu mai știu exact de care să îți zic. Dar preferatele mele ar fi Alya Cesaire și Nino Lahiffe din MIRACULOS: BUBURUZA ȘI MOTAN NOIR (chiar dacă ar fi mai degrabă mulatri).
Iar ca personaje negrese pure, ca să zic așa, chiar dacă nu-mi amintesc exact acum să-ți zic, preferată ar fi Lunella din Marvel - Fetița Lună și Dinozaurul Malefic (e acum la tv). Dar îmi plac în general personajele negrese din toate desenele la care mă uitam happy big grin
Ar mai fi și Anne Boonchuy (mulatră), eroul din Amfibienii.
Acum nu mai îmi amintesc alte nume din desene.
Stai. Mai e Raven din Casa lui Raven happy
Am 23 de ani și încă urmăresc câteva desene animate, nu mi-e rușine s-o recunosc happy Preferatul e Buburuza și Motan Noir, abia aștept sezonul 6 big grin big grin big grin
- Mircea -

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru ALM2000RO):

Sunt aproape 18 ani si imi plac desenele! Fac in August 11

| darrio2007 a răspuns (pentru Shaniquablackgirlro2005):

Cum adică?

| ALM2000RO a răspuns (pentru Shaniquablackgirlro2005):

Mulți înainte! happy

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru ALM2000RO):

Anne Boonchuy este de origine thailandeză, nu este mulatră, chiar dacă este mai bronzată.

18 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Îmi plăcea ăla albastru din gemenii cramp și unu din ed ed Eddy cu basca pe cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria din Zâmbetul lui Sharon (Braceface).

| Sistemulxxl a răspuns:

Esti negreasa? Nu cumva... este de etnie?

| Sistemulxxl a răspuns:

Eu cred ca esti RRoma.

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Eu cred că este într-adevăr de origine africană, având în vedere modul în care a formulat anumite întrebări, se vede că este emigrantă.

| Sistemulxxl a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Mie nu-mi plac negresele. Mars!

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru Sistemulxxl):

Eu sunt alb (român)! Și n-am nimic cu nicio rasă! Nu e nimic rău în a nu vă place negresele (fizic), e normal pentru noi!

| Celestina003 a răspuns:

Julie din Bagukan
Rose din full metal Alchimist
Katara din Avatar
Maria Wong din zambetul lui sharon
Printesa Jasmine din Aladin
Irindessa din Clopoțica
Alex din spioanele

| GulubuntzBudulush a răspuns (pentru Celestina003):

Katara = Eschimoșă/Inuită (deci nu negresă), Maria Wong = metișă (jumătate chinezoaică, jumătate italiancă), Jasmine este din Orientul MIjlociu, deci tehnic vorbind tot rasa albă și Alex e hispanică.

| Celestina003 a răspuns (pentru GulubuntzBudulush):

Atunci înseamnă că nu mă pricep la negrese laughing)

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Vezi aici! https://disney.fandom.com/wiki/The_Crows P.S. Era doar o glumă, n-am nimic cu persoanele de origine africană.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Referitor la Penny Proud, probabil acei copii pe care i-ai întâlnit au zis că e țigancă, din cauza felului în care a fost desenată, care o face să nu pară a fi negresă, e desenată mult mai deschisă la culoare, iar stilul fiind stilizat, eu personal credeam că e mulatră.

| MrNuggets a răspuns:

Ești negresa sau țigancă

| Celestina003 a răspuns (pentru MrNuggets):

Ea a pus întrebarea prima.