| alexa6808 a întrebat:

Vreau niste filme frumix de dragoste dar nu toate astea cunoscute gen a walk to remember dirty dancing, titanic, if onlt, november..., vvreau ceva mai vechi si ffff frumos

3 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Pe aripile vantului, the age of innocence, anna karenina 1948(cu vivien leight), Breakfast at Tiffany'sbig grin

| Flory_2183 a răspuns:

E dirty dancing varianta veche,pe aripile vantului,cassablanca,don juan,love stori, sunetul muzici, departe de africa,

| maya_5070 a răspuns:

Pasarea spin :*