| FloAR3 a întrebat:

Vreau niste filme intersante comedii sa mor de ris. fundita?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Iti dau eu tongue Eu una numai puteam de ras, ma durea burta ingrozitorhee hee
Deci in primul rand uita-te la 'Norbit'-Norbit n-a avut niciodata o viata prea usoara. Ca si copil, el a fost abandonat pe scarile unui restaurant chinezesc si crescut de domnul Wong. Lucrurile au devenit si mai complicate in momentul in care a fost nevoit sa se casatoreasca, impotriva vointei sale, cu Rasputia, o femeie rea si obsedata de mancare, deloc atragatoare si cu un cult al tiraniei. Chiar in momentul in care Norbit se simte la capatul puterilor si vrea sa iasa din aceasta viata de cosmar, in oras isi face aparitia Kate, iubita lui din copilarie, care s-a transformat intr-o femeie fermecatoare.(cel mai amuzant film pe care l-am vazut vreodata)

Sau:Uita-te la 'Scary Movie' (toate partile) e super-mega amuzant!
Vizionare placutawinking
funda?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amélie (2001), Chocolat (2000), Forrest Gump (1994), The Best Exotic Marigold Hotel (2011), The Bucket List (2007), RocknRolla (2008), Silver Linings Playbook (2012), In Bruges (2008), How to Steal a Million (1966), It's a Mad Mad Mad Mad World (1963), The Invention of Lying (2009), Asta e (2001), Lo scopone scientifico (1972), The Great Dictator (1940), Identity Thief (2013), Idiocracy (2006)...

| TeposuAryciu a răspuns:

Una mai noua: - The millers, poate si The Heat, are mai multa actiune dar mi-a placut

| Florea1Georgia a răspuns:

Uite una, dar nu stiu genurile tale:John Enghlis se intoarce.

| Florea1Georgia a răspuns:

Uite una, dar nu stiu genurile tale:John Enghlis se intoarce.