| RostasDiana a întrebat:

Vreau să devin actrița dar actrița Indiana sa joc in telenovele Ce trebuie sa fac și cum

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De inceput poti sa iei legatura cu Salman Khan
daca arati cel putin la fel de bine precum Iulia Vântur sunt sigur ca o sa ai sanse sa joci in productii la Bollywood

| dullcat a răspuns:

Urmezi un liceu de arte, o facultate si apoi te muti in India? Cum sa iti spun, e deosebit de greu sa devii actrita cunoscuta si in propria tara, daramite in strainatate.Mna, cam ciudat acest tel al tau dar cine suntem noi sa iti spunem ce sa faci? laughing

| johnnny123 a răspuns:

Câte "actrițe indiene" de telenovele născute în România care ar putea să te îndrume crezi că sunt pe forumul ăsta? Sau oriunde altundeva...

| Theo94 a răspuns:

Nu iti place Hollywood, preferi Bollywood?

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Theo94):

Cica la Bollywood se invart mai multi bani. Dat fiind si populatia lor crescuta la un miliard si vreo 2-300 de milioane de locuitori.

| Theo94 a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Bollyood e mai mult pe piata interna, Hollyood e worldwide.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Caută site-ul oficial al Ambasadei Indiei din România și cere o audiență. Mergi acolo și cere ajutorul. Poate există școli în România unde se învață limba indiană, dacă nu faci lecții în particular. Iar, pe partea cu actori trebuie să intri la IATC, apoi să te gândești la actorie în India.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Naarghita
Aceasta a fost unica româncă care a fost recunoscută, inclusiv în India, ca o adevărată cântăreață de muzică din India.

| GamiOHannis a răspuns:

Ce zici de industria Nollywood. Pot să te plătest pînă chiar și miliarde de dolari.