| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa gasesc un film mai vechi si nu mai stiu cum se numeste? Lam vazut de mult acum cativa ani, in film era vorba despre un pusti negru mai sarac pe care il ajuta o fata bogata si renumita in scoala sa devina cunoscut in scoala, i alege un stil de imbracaminte, se combina cu el, il invata cum sa se poarte cu fetele si cum sa fie putin mai smecheras. Multumesc mult daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Filmul se numește Love Don't Cost a Thing (2003).
http://www.imdb.com/title/tt0337592/
Numai bine!

| xMentholx a răspuns (pentru Diabolique):

Multumesc mult de tot :*:* De cand tot caut filmul asta :X

2 răspunsuri:
| ionkocos a răspuns:

Sall caut si eu un film mai vechi dar nu situ cum se numeste... filmul incepe asa un trib micut care se afla in munti la un momendat este atacat de un alt trib de razboinici sunt omorati toti mai putin unul care scapa dar este ranit cu o sageata este gasit de alt trib si salvat dar tribul de razboinici este pe urmele lui la un momendat il prinde si il forteaza sa-i arate cararea prin munti la un alt trib. va rog ajutati-ma sa il gasesc