| Vdiana1705 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se numește un film! Începe cu o mașină care trece pe o autostradă pe lângă o padure si la un moment dat se oprește! După ce tinerii care se dau jos din masina vad ca rotile le au fost sparte de o sârmă ghimpată pusa de niste oameni zîmbi putreziti care mâncăm alți oameni. fara nici un fel de teama cuplurile de tineri merg in pădure după ajutor si sfârșesc mancati de acei zombi... la final rămâne doar unu cuplu... cred... vreau sa stiu cum se numeste daca l ati văzut! Mulțumesc anticipat! Dau funda!❤❤❤

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Seamana cu Wrong Turn 1
Daca ti-a placut, probabil iti va placea si The hills have eyes 1, 2.
E cam la fel, doar ca actiunea se petrece in desert.

| Anonimmm17 a răspuns:

Wrong turn se numeste. Are mai multe parti. Eu le-am vazut pe toate. happy Vizionare placuta. :*

| Anonimmm17 a răspuns:

Si in principiu toate partile au cam acelasi continut...Merg cu masina, se ratacesc prin padure, sunt mancati si la final raman doi. unele actiuni difera! happy

| Anonimmm17 a răspuns:

WRONG TURN

| Gonzalo a răspuns:

Hmm posibil sa fie Wrong turn, are 7 parti, cauta trailer

| AlleBlack a răspuns:

Este Wrong Turn prima parte