| DangerousAngel a întrebat:

Vreau sa vad un film cu iubitaa... Prefer cu adolescenti. gen dragoste comedie actiune si horror dar cu adolescentii, Nu mai spun de funda ca stiiti deja.laughing

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

"The Host" este un film super, SF, actiune si are si o doza de romantism, ba chiar mai mult de o doza, daca ma gandesc bine.

| RaVuL a răspuns:

Numai de film nu o sa va arda vouawinking laughing

| faramatania a răspuns:

Warm Bodies

| Danysan a răspuns (pentru faramatania):

Warm Bodies e tare Hazliu ce am mai ras.Cum comunica ei zombalaii laughing. Cred ca e Perfect de vazut cu Iubita-Bunn raspuns.

| MisFit20 a răspuns:

Vezi un horror bun, vei profita de momentele in care o strangi in brate si o linistesti, dar daca te sperii usor renunta la idee ca devii o prajitura cu cacao.

| DangerousAngel explică (pentru MisFit20):

Ba`i inteligentu`le ti-am cerut filme nu sfaturi cum sa stau cu gagica, de unde stii tu ca devii o prajitura cu cacao daca te sperii? daca nu stii la ce mai vb bah, Asta din contra mai mult ajuta.

| Cristina27061999 a răspuns:

The Host

| VladCepeș a răspuns:

Scarry Movie, toată seria.

| raducu2405 a răspuns:

A walk to remember. un film perfect pentru situatia ta