| semarsmr a întrebat:

Vreau sa vad un film de speriat horror, cine stie un film?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

în 22 Decembrie 2011 | xlollypop a răspuns:
Astea sunt dupa adevar:the exorcist, texas in chainsaw massacre, jaws, audrey rose, the hills have eyes, the amityville horror.dar cel mai scarry e the exorcism of emily rose pentru ca e dupa adevar si exista si inregistrari cu ea in care era posedata.mai sunt si 11-11-11,the rite, mirrors...si mai e o emisiune fenomene stranii. FUNDA?:*

https://www.tpu.ro/......t-pe-mama/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

The Unborn
Wrong turn(seria)
The Hallow
Mama
The howl
The conjuring
The uninvited
Husk
The messengers
Jeepers Creepers
Nothing left to fear
The grudge
The ring
Shutter
Case 39
Haunter
Amusement
Drag me to hell
Cassadaga
Sinister
Silet hill
100 feet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight. Ramai cu sechele la cat de bine isi joaca rolurile acei "actori".

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

O Minora cu un vampir de 100 de anii

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cred ca de la porcaria aia de film sunt toate ciutancele moarte dupa barbati de 2x varsta lor.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect asa e, https://www.tpu.ro/filme/ce-inseamna-twilight/ cate minore topite dupa vampir

| VasilicaPuscas a răspuns:

Paranormal activity

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Drum interzis(nu mai dormi la noapte)
Tarata in iad
Exorcistul-cam vechi
Mama-nu-i extraordinar de horror.De pe la mijloc e fain tare.
Babau

| Sarina a răspuns:

It sau neighbour sau rhe conjuring