| Neverrrrrr a întrebat:

Vreau sa vad un film horror dar nu stiu pe care,unul mai original cu imagine clara si calitativ(nu vreau sa-mi pierd vremea),doar UNUL care credeti ca este cel mai bun sau maxim DOUA, fara copy-paste caci sunt mii pe internet.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Eyes Of My Mother (2016) și Goodnight Mommy (Ich seh, Ich seh 2014)

7 răspunsuri:
| alexandrey a răspuns:

The conjuring (2013) este si partea 2 (2016), Annabelle (2014). sunt foarte bune, vizionare placuta happy

| CryLulu a răspuns:

Insidious(ce parte vrei tu ), The Lazarus Effect.

| TFKatarina a răspuns:

Conjuring 2 e preferatul meu sincer, incearca-l nu o sa te dezamageasca.

| Vasilica_Ionăşcuț_1999 a răspuns:

Dead silence, Mama, ti le recomand cu placere

| Dorin_Adrian_1991 a răspuns:

Wrong tine uita.te si nu o sa iti para rau

| Dariaaaaaa a răspuns:

Evil dead sau Evil Will Rise

| Childofdarkness a răspuns:

Îți recomand The Unborn și Evil Dead.