| Carllla a întrebat:

Vreau si eu cateva nume de comedii bune, va rog!

9 răspunsuri:
| maddog95 a răspuns:

Little fockers
grown ups
analyze this si analyze that
just go with it
the hangover

| Andreeaツ a răspuns:

"Mr. Bean Holiday".
uitate la "Robotzi" pe youtube;dar sa sti ca e cam vulgar
"Knucklehead"
"Stan si Bran'
daca ai mai putin de 13 ani merita sa te uiti la "Shrek"la toate partile(1;2;3;4) ; la trilogia "Ice Age" sau la 'Asterix si Obelix"

| Vanyum a răspuns:

Death at a funeral, Due Date, Hoodwinked, Tangled, Yogi Bear

| Tweety_2263 a răspuns:

Baby day's out si home alone 4 laughinglove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death at the funeral e superba!
Apoi, poti cauta ceva gen Leslie Nielsen, sunt foarte bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Little man, doctor dolitlle(1, 2,3, si 4 parca), click, big mommas, Dumnezeu pentru o zi. Astea sunt cele mai bune din cate am vazut

| coralia_5862 a răspuns:

White chicks :)) am ras la filmul asta :)) si nu m-am mai oprit;))) http://www.youtube.com/watch?v=5JAis-ATxnc e una din multe momente tari si are 3, 931, 980 vizulalizari momentul :)) te sfatuiesc sa il vezi http://www.youtube.com/watch?v=rr_SY-1Z5vg acesta este rilerul :))
funda?

| jUSt1Me1mYSeLf1anD1i a răspuns:

Tatal miresei 1 si 2 sunt 2 parti

| Ralucaaaaa008 a răspuns:

Dumnezeu pentru o zi... (vechi, dar suuper), Little Man
Gnomeo and Juliet
Rio 2011
Sunt un mic ticalos