| kactus a întrebat:

Vreau si eu filme horror dar cu adevarat infricosatoare dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kcristy a răspuns:

Cel mai horror film zic eu ca este Mirrors iar la joc eu zic ca e FEAR funda

5 răspunsuri:
| AndreiLOOL a răspuns:

Mirrors 1 si 2 is tari

| vladutz_4725 a răspuns:

Pazalul mortii; saw; my bloody valentines; piranhahappysper ca te-am ajutat

| Dragos_6807 a răspuns:

Alien, Predator, Alien Vs Predator, Saw, Saw2, Saw3, Saw4,saw5... funda?

| darkybat a răspuns:

Sincer film nu stiu dar stiu cel mai infricosator joc horror pe calculator dead space te baga in speriet. Te rog da-mi funda daca ti-a placut raspunsul.

| Robert_1367 a răspuns:

Eu iti recomant:destinatie finala toate cele 4 part.