| Adyspeed a întrebat:

Vreau si eu filme sau documentare cu trupe de razboi americane, nato ceva. sa fie cu soldati in misiune prin afganistan, libia etc. funda si multe voturi

Răspuns Câştigător
| thedistroyer a răspuns:

Eu am vazut saving private ryan si e fain. E cu debarcarea din normandia.

2 răspunsuri:
| blackbird000 a răspuns:

Te poti uita la Wikileaks, un documentar bazat pe un mare scandal care a avut loc in America acum vreo 5-6 ani, referitor la niste documente ascunse ale razboiului din Iraq.Ti-l recomand, un documentar care te de repede.

| blackbird000 a răspuns (pentru blackbird000):

Care te prinde repede, scuze m-am grabitwinking