| VadPorci a întrebat:

Vreau si eu niste file horror, dar nu din astea noi gen orphan si din astea, ceva mai vechi da bune

10 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

The nightmare on the elm street.

| Tweety_2263 a răspuns:

House limited,second coming,boo, the grudge si cele trei parti din Stiu ce ai facut vara trecuta. si sa ti le zic prima parten se numeste I know what you did last summer, a doua parte I still know what you did last summer si ultima parte I'll always know what you did las summerwinking...credema sunt super:Xdar daca vrei lasa-mi id tau si ti le dau eu pe mess daca vrei:X

| CrowUp a răspuns:

Ce zici de,un film,grozav, pe care, inca il ador
Dawn of the Dead

| Încrucişătorul a răspuns:

Nightmare on Elm Street
Friday the 13th
Saw

Fiecare serie are cel putin 6 filme...

| KorpiklaaniV a răspuns:

Twilight,May,Chuky si un film super care n-are cum sa nu-ti placa : Fido:X:X:angryhorror-comedy)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 Days of Night... Uite trailer-ul si vezi daca iti place :) ->http://www.youtube.com/watch?v=pvFDOs4Km4U >:)
Exorcistul, the grudge 1, 2, 3, Tamara, Orfana, Saw 1, 2, 3,4,5,6,7,8 Hannibal!
Vizionare palcuta FUNDA :o3?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand "Final Destination"(Destinatie finala) 1, 2, 3,4.
Sunt chiar foarte bune.
Daca nu, Pananormal Activity 1, 2.
The Grudgehappy.
Bafta happy!

| X_6706 a răspuns:

Ei bine, eu m-am uitat recent la "Drag me to hell". Unele scene sunt scarboase dar merita vazut. Deasemenea. si "The Grudge 1/2/3". Am auzit si "The Exorcist" dar am cautat mai intai cateva poze si mi-a fost prea frica, ca sa mai vad si filmul (ma pot uita la mai tot dar la chestii cu exorcizari nu). Alte filme:
"The shining (1980)", "The Thing (1982)", "Let me in", "Black Swam", ""REC 2", "Splice", "Frozen", "The last exorcism", "Paranormal Activity 2 ", "28 Days Later". Funda?

| Elena_6387 a răspuns:

A nightmare on Elm street, Jeepers Creeperswinking

| Creatsaaa_3825 a răspuns:

The grudge (1, 2 si 3), The ring sau Exorcist :X:X is bestiale, cele mai tari filme d groaza