| yonela13 a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu fantome dar mai mult triller, sa nu fie chiar asa de scarboase... Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| SskorpyonN a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-fantome/ ai aici categoria fantome iti alegi cate vrei :D

8 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

The 13th ghost

| Aide a răspuns:

Iti inteleg antipatia pentru filmele "scarboase". de cand am vazut seria de filme saw mi s-a intors stomacul pe dos

| faramatania a răspuns:

Shutter Island
The Shining
Sinister
Ghost Ship
Woman In Black
The Sixth Sense
Mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The eye. Il am in calculator.
Pe net nu am gasit originalul.

| filaret000 a răspuns:

TE POTI UITA LA mama, shutter, the ring 1 2.

| yonela13 explică (pentru filaret000):

Le-am vazut

| filaret000 a răspuns (pentru yonela13):

Http://www.cinemagia.ro/filme-horror/ nu e mai bine sa te uiti aici? citesti descrierea si vezi care iti place;)