| Nobodyy a întrebat:

Vreau si eu niste filme de dragoste/drama. cat mai multe si care a fost preferatul vostru.

7 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Uite aici is pe categorii de drama aduica pe motive http://www.filmsite.org/dramafilms.html iar preferatul meu e Titanic si -25 de grade fundita? :o3

| Skiipper a răspuns:

The notebook, dear john, one day, a walk to remember preferatele mele sunt Meet Joe Black, PS:i Love You si if only love strucklove struck

| DoOdO a răspuns:

Filmu` preferat este The Last Song.l-am vazut de 5 ori pana acu` si de cate ori il vad plangsadpuppy dog eyes...ti`l recomand

| Lusy93 a răspuns:

Chloe
p.s: i love you (preferatul meu)
Letters of Juliet
Dear John
Black sawn
Memories of a gheisha

| Anabele a răspuns:

Memories of a gheisha. Blue Lagoon. happy

| alina244 a răspuns:

Preferatul meu este titanic. este un film foarte frumos

| Mds90 a răspuns:

Cele mai tari filme pe care le'am vazut si le'as mai vedea oricand sunt : A walk to remember 2002 si A moment to remember 2004! Sper sa-ti placa si tiewinkingFundita plssstonguebig grin