| Derrick a întrebat:

Ce filme horror stiti? Care este preferatul vostru?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Halloween
The Exorcist
Insidious
Night Of The Living Dead
The Graveyard
Dracula III: Legacy
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Wrong Turn II : Dead End
Dawn Of The Dead
The Exorcism of Emily Rose
Priest
Drag Me To Hell
Poltergeist
Psycho
Final Destination
Dead Snow
The Grudge
Phantasm II
The Thing
The Fog
Dead Silence
ATM
One Missed Call
Candyman
Friday the 13th
A Nightmare On Elm Street
Quarantine
Hostel

Cel mai mult mi-a placut Insidious.
P.S: La Mirrors 2 nu faci pe tine laughing, incearca Mirrors 1.

12 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

1 Paranormal activity
2 REC
3 The Awakening
El orfanto
Silent hill
The Messengers
The exorcism of emily rose
The Tunnel
Blair witch project
The Others
The Unborn
Ju-on
Ringu
The omen(originalul)
The Exorcist(originalul)
The Haunting in Connecticut
The Woman in black
The Innkeepers
Devil
Room 1408
The Uninvited
Suspiria
The Strangers
Dead Birds
Tale of two sisters
Case 39
Intruder
The Strangers
Grave encounters
Devil

| ℓαυяα a răspuns:

Drag Me to Hell (2009)
Christine Brown are o slujbă bună,
un iubit grozav
şi un viitor luminos.
În trei zile, însă, tânăra va face primii paşi către iad.

Christine Brown, un ofiţer de credite din Los Angeles, are o viaţă minunată alături de fermecătorul ei iubit, profesorul Clay Dalton. Asta până într-o zi, când la bancă vine dna. Ganush cerând o prelungire de credit, pe care Christine decide să nu i-o dea, şi asta doar ca să-şi impresioneze şeful. Drept razbunare, Ganush o blesteamă pe Christine, transformându-i viaţa într-un adevărat iad. Urmărită de un spirit malefic, tânăra trebuie să decidă până unde va merge pentru a scăpa de blestem.

mi-a placut mult filmul, e singuru care chiar m-a speriat laughing. merita vizionat :*

| Puffulets a răspuns:

Pai. am mai multe filme prefearte printre care se numara: In spite on your grave, Splice, saw, the collector, blestemul serpilor, the grudge, dar in recomand sa te uiti pe vplay la serialul" masters of horror" sunt sigura ca-ti va placea nu de alta dar si eu sunt o fana a filmelor horrorbig grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Andra_8863 a răspuns:

M-am uitat la toate si inca multe altele tongue si nu mi-a fost frica tongue si o sa ma mai uit si la alte filme mai de groaza decat ale voastre tongue

| noisolpXekuNemertXe a răspuns:

Mie îmi place SIlent Hill 1, 2; Mirrors 1, 2; The Grudge 1, partea a doua n+am văzut-o; 28 Days Lalter; The Others; Halloween 1, 2.

| ingerashmyk a răspuns:

I Saw the Devil (2010)
ZombieLand (2009) - Horror/Comedie ( film bun )

| Andres2013 a răspuns:

Uita-te la serialul The Walking Dead, sau Saw.

| Reek54 a răspuns (pentru Andres2013):

Preferatul meu e serialul The walking dead.
Parca mai era un serial ceva in genu dar era "comedie", intr-un orasel numit valley ...nu stiu cum.

| FearToDie a răspuns:

Hostel 1-3, Saw 1-7, The Unborn, Silent hill

| Ioana59 a răspuns:

Mie imi plac: unborn, mirrors, orphan. sper sa iti placa si tie.happy