| HoneyCocaineee a întrebat:

Vreau si eu o drama. ceva care sa ma lase cu gura cascata..stiti?

Răspuns Câştigător
| DeKoniec a răspuns:

laughing Bun laughing. La mine a fost acum o luna. M-am dus la magazin sa iau unui prieten un corn cu ciocolata, si nu avea decat cu vanilie... Cand a vazut ce am luat straight face a iesit cu drama. crying

10 răspunsuri:
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Deci, sora-mea a mers cu taica-meu la mall. Sa-si ia ruj roz cu sclipici. Si... nu mai aveau!

| HoneyCocaineee explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Waaa! Doamne..in ce lume traim laughing)

| DeKoniec a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Na' ce sa zic? Drama asta luat oscar. straight face pacat ca nu ai filmat. tongue

| HoneyCocaineee explică (pentru DeKoniec):

La mine, cea mai mare drama a fost cand aveam nevoie de un servetel si m-am dus sa cer unul..siii..am luat douaaa! :O rolling on the floor

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns (pentru HoneyCocaineee):

Asta-i happy end

| Weider a răspuns:

Schindler's List.

| Madut21 a răspuns:

Perfume the story of a murderer
we need to talk about kevin

| MihàiEminèscù a răspuns:

Bond of silence ( conspiratia tacerii) sad!
L-am vazut vara trecuta, este ft interesant. Uite si cateva curiozitati despre el :2010 | 84 minute | | dramă, psihologic
Bond of Silence e povestea adevărată a unei crime şocante şi a uluitoarei legături care a rezultat în urma acesteia. Katy şi Bob trăiau o viaţă perfectă într-un orăşel prietenos. El era un avocat respectat şi un atlet renumit. Ea abia născuse gemeni. E noaptea de Anul Nou. Câţiva adolescenţi se strâng în casa de alături, care aparţine unor oameni plecaţi în vacanţă. Cum e mereu "vecinul cel bun", Bob se duce să pună capăt petrecerii. Are loc o confruntare. Bărbatul moare. Niciunul dintre adolescenţi nu recunoaşte crima. Media năvăleşte asupra subiectului. Titlurile de ziar urlă. Katy încearcă să găsească răspunsuri. Dar nimeni nu vorbeşte. O conspiraţie a tăcerii pare a fi pus stăpânire pe oraş. Poliţia organizează o înscenare şi cineva e prins. Ryan, un puşti popular, încearcă să rămână cool, dar povara a ceea ce a făcut cântăreşte greu. Ryan, sfătuit de avocat, decide să pledeze nevionvat. Însă apoi Katy şi Ryan se întâlnesc. În loc să fie o soţie îndoliată, ea devine o mamă încurajatoare. În loc să insulte, ea ascultă. În loc să acuze, ea consolează. Ryan îi povesteşte ce s-a întâmplat. Pas cu pas. Atunci când băiatul apare în faţa tribunalului, el pledează vinovat. Se întoarce către Katy. Privirile lor sunt pline de compasiune şi de durere comună. Katy pledează pentru clemenţă şi transformă ceea ce ar putea fi un final oribil, într-un început plin de speranţă.
Este de pe canalul HBO.
Vizionare placuta!
Funda puppy dog eyes?

| Barbie69 a răspuns:

Bond of silence ( conspiratia tacerii)!

| denisa666 a răspuns:

Beasts of the Southern Wild...a fost foarte misto... Sper sa-ti placa