| Tarabostes a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti (foarte putin)ce ati inceles voi de la un film. (dar SA NU fie cu saruturi sau SA NU fie filmul titanic).

FUNDA +PCT. LA PRIMELE RASPUNSURI

4 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Doo lucrusoare am de spus, Seby.
1)E greu sa fii luat in serios daca o dai cu FUNDA +PCT. LA PRIMELE RASPUNSURI.Vezi deja dupa ce-ai primit, nu?
2)Te iau totusi in serios dar nu m-as baga chiar la filmele esentiale.Aleg "La vida de lo peces"
http://www.youtube.com/watch?v=x1XjFpZhOM0&feature=player_embedded
Spun c-am inteles cate ceva important despre decizii sobre,despre simplitatea care zdrobeste,iti ataca mecanismele cele mai reci si-ti apasa umerii. Dupa filmul asta simti sa-ti amintesti fiecare esec si sa constientizezi, sa scoti din tine.
Si e doar un film!
(watch it and cry, Seby, or die trying)

| Deeaa a răspuns:

Mie una imi plac comediile

| GangstaLuv a răspuns:

Am urmarit un film de groaza si am inteles ca...ca...ca sa nu ma duc singur in padure ca apare nenea cu toporu simi taie gatu, trebuie sa mai iau vreo 2, 3 prieteni ca sa am timp sa scap eu cand ii cioparteste pe ei. rolling on the floor.jd

| anna_6885 a răspuns:

Into the wild ----> am inteles ca nu ma pot cunoaste pe mine atata timp cat convietuiesc intr-o societate, ca nu pot scapa de influientele lumi asupra mea, ca intodeauna o sa fiu o superficiala care nu poate ajunge la profunzimea lucrurilor.