| Tarabostes a întrebat:

Vreau si eu un foarte mic rezumat la un film (dar SA NU fie cu saruturi sau SA NU fie filmul titanic). Chear puteti sa povestiti ce ati inteles din film.
FUNDA +PCT.+ADAUGARE K PRIETEN LA PRIMELE RASPUNSURI

2 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

:O săriţi bă că ăsta vă adaugă ca prieten smug

| Stallker a răspuns:

Stiu un film FPS frumos.Este cu o fata care lucreaza pentru o agentie de furt.Ea jefuia banci.Pana la urma au prins-o cu elicopterul si au pus-o intr-o celula din SUA New York.Ea a fost eliberata pentru buna purtare.A revenit la meseria ei si s-a angajat la un abator.A primit o misiune foarte serioasa.Sa jefuiasca o banca cu cea mai buna protectie din lume.Ea a plecat cu inca 3 tipi care au ajutat-o.
Pana la urma reusesc sa scape neprinsi si femeia renunta la agentie si ramane la meseria de la abator. Sper sa-ti placa.Numai bine!