| Tarabostes a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti (foarte putin)ce ati inceles voi de la un film. (dar SA NU imi spuneti trasaturafilmului sau SA NU fie cu saruturi sau SA NU fie filmul Titanic).

FUNDA LA PRIMUL RASPUNS SI VOT LA RESTUL

Răspuns Câştigător
| IliuTZA_5884 a răspuns:

La,,Calatorie spre centrul Pamantului" e misto filmu e despre un om care vrea sa ajunga in centrul pamantului si porneste in calatorie alaturi de nepotul lui si de o fata... Sa te uiti la el ca e misto

4 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Wtf? Fail. Nu inteleg ce ai vrut sa intrebi.

| Savy a răspuns:

Te rog sa-ti editezi intrebarea astfel incat sa aiba o logica si o directie, altfel un raspuns coerent nu se aplica.

| leonardo a răspuns:

Fail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate filmele sunt interesante prin felul lor. dar cele mai mult mi-a placut LOTR. vazut cand eram mik... era fascinant prin nr de personaje, prin magia lor, sau prin fiintele create de Tolkien. elfi, gnomi, inelul puterii...