| FataDeNiciunde a întrebat:

Vreau si eu un anime cu o poveste mai trista si daca se poate putina dragoste.....gen Dakara Boku Wa, H Ga decinai sau Tokyo Ghoul
Asi prefera si un stil de arta asemanator cu Norn9-Norn+Nonet
Dau funda laughing)

6 răspunsuri:
| AlexanderHamilton a răspuns:

Katanagatari

| FataDeNiciunde explică (pentru AlexanderHamilton):

Nu ma atrage stilul artei

| AlexanderHamilton a răspuns (pentru FataDeNiciunde):

Howl's moving castle atunci.
Nu recomand sa iei recomandari de la romani in privinta animeurilor, pentru ca din cate am observat, la tot ce se uita ei sunt la animeuri overrated, naruto, sword art online etc. incearca niste filme de la gibli, alea sunt animeurile adevarate ( cum am zis, Howl's moving castle )

| Tenzor a răspuns:

Sword art online happy