| byanca01 a întrebat:

Vreau si eu un film cu un grup de tineri care merg undeva si sunt atacati de un virus care le mananca carnea sau de o boala (gen Cabin Fever si The ruins)

14 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Demented (2013),Antisocial (2013),apoi mai este Cabin Fever 2:Spring Fever (2009) și urmează anul acesta Cabin Fever: Patient Zero

| byanca01 explică (pentru faramatania):

Am spus boala nu zombii

| faramatania a răspuns (pentru byanca01):

Atunci înseamnă că n-ai văzut nici Cabin Fever și cu atât mai puțin The Ruins, iar în cazul acesta trebuie să renunți să mai ceri filme asemănătoare.Sorry!

| byanca01 explică (pentru faramatania):

Le-am vazut pe amandoua si nici unul nu e cu zombii. Cabin fever este cu niste tineri care i-au un virus de la un om iar acesta le mananca carnea iar in final mor iar in the ruins este vorba de niste tineri care sunt atacati de niste mayasi si incercand sa scape de ei sunt atacati de niste plante (nici unul nu e cu zombii) SORRY

| byanca01 explică (pentru faramatania):

Te sfatuiesc sa le revezi, sa te asiguri ca nu le confunzi si apoi sa imi recitesti intrebarea(toata)

| faramatania a răspuns (pentru byanca01):

Ai văzut și Cabin Fever 2:Spring Fever?

| byanca01 explică (pentru faramatania):

Am vrut sa-l vad dar n-am putut

| faramatania a răspuns (pentru byanca01):

Nu am de ce să le revăd, le știu foarte bine, iar asemănări cu ce ți-am recomandat chiar sunt:The Ruins - Antisocial (referitor la genul de virus, diferă doar locația).Sau poate vrei să spui că le-ai și vizionat și intrigată îmi reclami mie neasemănarea sau genul de virus care nu te avantajează.Hai fii serioasă, găsește alt motiv pentru că nu te-a jignit nimeni cu acele filmele și apoi ți-am mai recomandat și Cabin Fever 2 și chiar să ai în vedere că mai urmează part.3 (e bine să vezi toată seria, dacă tot te-ai apucat).

| byanca01 explică (pentru faramatania):

Eu vorbeam de primul iar in descrierea lui scria ca e vorba de zombii iar eu nu am spus la inceputul intrebarii ca veau acel tip de virus nu doar ce scria in paranteza

| byanca01 explică (pentru faramatania):

In fine nu voi continua aceasta discutie la nesfarsit

| faramatania a răspuns (pentru byanca01):

Ok,peace and friendship!

| byanca01 explică (pentru faramatania):

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antiviral
mai era una the black death?

| Public22 a răspuns:

Poti sa te uiti la devil's pass.