| Mihaela_Ichim_1996 a întrebat:

Vreau un film de dragoste la care sa plang straight face gen: a walk to remember, 3 MSC, if only dar nu toate prostiile! Funda cel mai bun!

13 răspunsuri:
| ONE123456789 a răspuns:

Pai continuare la 3MSC tengo ganas de ti, Love story, Remember me, Sweet november, Dear John, Keith, Keits, The notebook, Ghost, Pearl harbour, Dirty dancing, Letters to Juliett, Tritan si Isolda, Titanic si ar mai fii. Ti le recomand. Sper sa iti placa. Vizionare placuta!

| Mihaela_Ichim_1996 explică (pentru ONE123456789):

Le am vazut

| Sadic a răspuns (pentru Mihaela_Ichim_1996):

Am auzit e Blue Valentine că ar fi dramă, dacă nu l-ai văzut.

| Mihaela_Ichim_1996 explică (pentru Sadic):

Nu l am vazut o sa ma uit

| beautifulpeople a răspuns:

Remember me, Titanic

| Ronald0 a răspuns:

P.S. I love you, vizionare placuta!

| iulia043 a răspuns:

Cruel intentions; Meet Joe Black; One day; Jeux d'enfants; The notebook si Seriale:Koizora; Tree of heaven

| dorian96 a răspuns:

Teri meri

o floare si 2 gradinari

| BlackRoseeforyou a răspuns:

Love story

| NuAmGasitAltNickDisponibil a răspuns:

The notebook si titanic. Aceste 2 filme te trezesc la realitate si te face sa inelegi ce e dragostea.Eu fiind baiat recunosc ca am plans ca un copil mic la aceste 2 filme.

| Mihaela_Ichim_1996 explică (pentru NuAmGasitAltNickDisponibil):

Da stiu. Sunt super si mai e si 3 metri deasupra cerului care are 3 parti. Doua aparute una urmeaza