| Puffy_1082 a întrebat:

Vroiam sa va intreb de un film.DAU FUNDA.Deci,era vorba despre o fata atletica, care intra la un liceu de prestigiu.Era si campus acolo..si ea era cuminte..nu se ducea la petreceri si chestii de genu, pana cand a corupt'o o tipa.Stiu ca a inceput sa bea si sa piarda noptile si dupa un timp a devenit inceata si obosita mereu si ...la un moment dat parca s-a intamplat ceva grav...gen coma alcoolica si au venit parintii ei.Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Deci stiu de ce film vorbesti l-am vazut si eu, si mi-a placut, dar nu stiu cum se numeste, actrita principala era blonda, nu? nu sti nici un actor din film?

| Puffy_1082 explică:

Da,da.E blonda.Si nu..nu stiu niciun actorsad