| Picakhu a întrebat:

Ziceti`mi si mie niste anime Hentai... dar nu foarte foartee... nu cu Niho niho rolling on the floor) Ca si KissXsis rolling on the floor) Arigatouu

Funda

Răspuns Câştigător
| ElectrickFunny a răspuns:

Cred ca te referi la ecchi big grin.
Mhhh..animeuri ecchi bune...mhhhh...pai daca iti place ceva actiune:
Ichiban Ushiro no Daimaou-Acesta ma uit in prezent sunt pe la episodul 6 si chiar mi-a placut pana acum are actiune nu e doar ceva simplu ca Kiss X Sis, adica e ceva mai in detaliu si mai serios.
HighSchool DxD-Si acesta e destul de bun are 2 sezoane( al doilea se difuseaza acum) dar si primul e destul de bun.
HighSchool Of The Dead-This is the real shit.Asta combina foarte bine ecchi,actiune si putina comedie.
Girl's Bravo-Ok deci de acesta sunt atasat emotional, a fost primul meu anime(pe langa cele la care m-am uitat in copilarie:Yu gi oh, Shaman King etc).Bun, deci acesta este destul de bun are ceva romance, action si ecchi, a da am uitat sa mentionez ca are 2 sezoane.
Niciunul din cele care le-am spus mai sus nu e la nivelul lui Kiss X Sis.
Kiss X Sis este la limita dintre hentai si ecchi.
P.S:Scuze ca am scris asa de mult, dar cand vine vorba de anime-uri nu ma pot opri ^_^.

| Picakhu explică (pentru ElectrickFunny):

Sunt la fel ca tine laughing :3

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit :X O intrebare la categoria mea :X Crede-ma, iti voi da niste anime-uri din alea cum vrei tu laughing:

Highschool DxD
Kampfer
Kiss X Sis

Sunt cele mai ecchi anime-uri pe care le stiu laughing Si crede-ma, am vazut peste 200 de anime-uri in viata mea happy (Da, exista tongue). Sper sa te ajute cu ceva big grin Sunt si interesante toate, ti le propun din inima big hug

Vizionare placuta! :*

| Vidiu a răspuns:

Incearca si To Love Ru!