| jackie37 a întrebat:

Ziceti'mi si mie niste filme sau seriale faine,gen Lost,Dexter,Supernatural,The100, Kyle XY etc
fara porcarii cu vampiri,zombi sau extraterestrii
vreau mister,suspans sau filme cu jocuri ca Saw,truth or dare,would you rather...dau funda, mersi!

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Wayward Pines, Secrets And Lies, Tyrant, Outlander (2014),Nowhere Boys, Banshee, Arrow, The Flash, Gotham, True Detective, The Lost Room (miniserie), Persons Unknown (miniserie), Harper's Island (miniserie), Remember Me (miniserie)
Filme:Raze (2013),Stay Alive (2006),Gamer (2009),Game Of Assassins (The Gauntlet 2013), Battle Royale (2000),The Human Race (2013)