| Carton a întrebat:

Ziceti-mi si mie un serial calumea. Am vazut House, Grey's Anatomy, Lie to me, Prison Break...si inca cateva. Ceva de genu asta de preferat.

Răspuns Câştigător
| Sean a răspuns:

Oz- Este un serial interesant unde iti este prezentata inchisoarea, toate actiunea se desfasoara dupa gratii, mi s-a parut unu din cele mai geniale seriale.
Supernatural- In acest serial este vorba despre lupta dintre bine si rau, cu multe ipostaze uneori amuzante alteori cand te tine in suspans.
Eu zic ca aceste doua seriale merita uramarite
Pe langa astia mai poti incerca Merlin, Legen of the Seeker, Robin Hood, Terra Nova... dar cele precizate mai sus se afla in topul serialelor vazute de mine

14 răspunsuri:
| Carton explică:

Am gasit si eu 10000000 de seriale pe vplay. Eu vreau sa stiu care merita vazut nu orice.

| Dany19 a răspuns (pentru Carton):

In majoritatea stiu despre ce este vorba de aia ti le-am recomandat. Singurele care nu stiu sau nu am vazut nimic sunt Merlin, Fallen, Once upon a time si Terminator: The Sarah Connor Chronicles.

| Carton explică (pentru Sean):

Ms mult pentru raspuns, am sa le incerc.

| Sean a răspuns (pentru Carton):

Oz- Este un serial interesant unde iti este prezentata inchisoarea, toate actiunea se desfasoara dupa gratii, mi s-a parut unu din cele mai geniale seriale.
Supernatural- In acest serial este vorba despre lupta dintre bine si rau, cu multe ipostaze uneori amuzante alteori cand te tine in suspans.
Eu zic ca aceste doua seriale merita uramarite
Pe langa astia mai poti incerca Merlin, Legen of the Seeker, Robin Hood, Terra Nova... dar cele precizate mai sus se afla in topul serialelor vazute de mine

| Sean a răspuns:

OZ, Supernatural, Dexter, The Vampire Diaries, Fringe- toate is foarte interesante cand incepi sa te uiti nu poti sa te mai dezlipesti de ele.

| Carton explică (pentru Sean):

Am vazut si Dexter si un pic din The Vampire Diaries (e prea siropos pentru mine happy ) Am sa le incerc pe restul. Ms

| warGamer a răspuns:

Spartacus

| biiannkaa a răspuns:

The vampire diaries, mie una imi place foarte mult :X

| Psamathe a răspuns:

FlashForward mie personal mi s-a parut extraordinar. Din unele puncte de vedere este mai putin realist ca cele de mai sus, insa totusi intra bine printre ele (se poate intampla scenariul la fel de bine pe cat un tip isi poate tatua singur planul inchisorii pe corp)
Si ar mai fi No Ordinary Family, care este un fel de Fantastic Four, insa pusa intr'un serial, si intamplari diferite, puteri diferite etc.
Iti propun sa cauti un trailer pentru ele, si sa judeci singurelhappy

| Carton explică (pentru Psamathe):

Mersi pentru raspuns, am sa incerc FlashForward; pacat ca nu pot sa dau 2 funde...cu alta ocazie happy

| Psamathe a răspuns (pentru Carton):

Nu stiu ce se face cu fundele, asa ca eu ma multumesc sa stiu ca am fost de folosbig grin

| Carton explică (pentru Psamathe):

Sincer, nici eu nu stiu rolling on the floor)da totusi le dau, poate cel care le primeste le foloseste cumva :O-o

| Psamathe a răspuns (pentru Carton):

E binelaughing

| Shining a răspuns:

Gasesti pe vplay foarte multe, eu iti recomand Dexter sau Californication

| EliottBOOM a răspuns:

Incearca 24, heroes