| DrugFree a întrebat:

1.Rotweiler sau pitbull?
2. Am renuntat la ursi si vreau sa imi iau o gorila sau un cimpanzeu ce alegeti : gorila sau cimpanzeu?
3. Leu sau tigru?
4. Dar o camila pot tine? ( in cazul in care nu imi pot lua cimpanzeu sau gorila )

9 răspunsuri:
| DrugFree explică:

Eu mi-am ales camila! Deci o sa va intreb de sfaturi despre ea! Am comandat-o! Vine peste o jumatate de ora! Fiindcae o crescatorie la cativa de km de casa mea!

| DrugFree explică:

NiKey si claudytzu, si ce daca?

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa iti faci gradina zoologica? Ce vrei tu nu arata a animale de casa.

| LittleWolfLover a răspuns:

1. Rottweiler
2. Cimpanzeu
3. Tigru
4. In niciun caz camila

| Chrristina a răspuns:

1. Pitbull :X
2. Cimpanzeu laughing)
3. Aici nu pot sa aleg, imi plac ambele la fel de mult :X
4. Doar daca te afli in Sahara laughing
Sarbatori fericite! >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Rotweiler
2)cimpanzeu
3)leu
4)cam pute (asta-i realitatea) big grinbig grin

| MissCupcake_7313 a răspuns:

De jucarie sigur poti sa le ai pe toate1:*

| claudytzu a răspuns:

Cea mai tare intrebarelaughingDeci:1.Rotweiler...2.cimpanzeu(e mai dragut)3. tigru 4.Nu.Miroase uratlaughing

| alexandra_8531 a răspuns:

1. Pitbull 2.cimpanzeu 3. tigru 4.Nu ...chiar nu stiu pentru ce a fost ibtrebarea asta. dar totushi.st prima.primesc fundita?batting eyelashes