| 0789485858558 a întrebat:

Pitbull vs rotweiler

6 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Rottweiler.
arata mult mai bine fata de pitbull.
Parerea mea.

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut din nou! Daca stai la bloc alege fara ezitare pitbull! Nu este un caine de talie mare si este mult mai potrivit traiului orasenesc! Daca stai la curte/tara/casa si ai spatiu mai mult alege rottweiler! Ambii sunt caini speciali si dupa parerea mea nici unul nu este deasupra celuilalt cu nimic happy! Ambii prezinta si avantaje si dezavantaje.Indiferent de alegere eu iti urez bafta, si tine minte ca pitbull si rottweiler sunt egali si au acelasi temperament happy!

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Kangal/ tosa

| DenissaRoxana a răspuns:

Rottweiler happy!

| AnonimGirl010101 a răspuns:

Daca vrei sa iti alegi un caine frumos, destept, si foarte cuminte alegeti un roweiler.
Insa, daca ai vrut sa vezi doar parerile noastre eu aleg tot roweiler.

| nVidiaGeforceGT a răspuns:

Pitbull