| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos!

Dm noastra directoare de la scoala ne-a rugat sa facem o stema un nume si sa alegem culorile pentru o asociatie sportiva.Va rog dati idei de un nume nu stiu ceva interesant si trebuie sa fie neaparat in romana.

Va rog frumos. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| anonimboy a răspuns:

Este un nume. iti spui ideea (de fapt a mea) : VOINTA BUCURESTI... poftim, de ce nu? (scuze ca rasp greu dar intru rar pe TPU ) si daca ti-am fost de ajutor cu ceva funda... sau un multumescwinking si la o adica nu cred ca stii de la ce vine numele tau, asa si in cazul acestei asociatatii, asta mi-a trecut prin minte

6 răspunsuri:
| anonimboy a răspuns:

Fa smile tongue... si culorile galben+rosu... Funda? tongue

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru anonimboy):

Si numele?laughing

| anonimboy a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

Numele scolii tale tongue

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru anonimboy):

Adica are un numar si a zis ca nu vrea asa.tonguehappy

| anonimboy a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

Pai numele poate fi : VOINTA; (sau numele localitatii )... ceva de genu`

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru anonimboy):

Si de la ce vine VOINITA?laughingSi vrei sa pun la nume Bucuresti?laughingrolling on the floor

| anonimboy a răspuns (pentru LauraFlorentina12):

Este un nume. iti spui ideea (de fapt a mea) : VOINTA BUCURESTI... poftim, de ce nu? (scuze ca rasp greu dar intru rar pe TPU ) si daca ti-am fost de ajutor cu ceva funda... sau un multumescwinking si la o adica nu cred ca stii de la ce vine numele tau, asa si in cazul acestei asociatatii, asta mi-a trecut prin minte