| meandme111 a întrebat:

Trebuie să facem un sondaj pentru școală și trebuie noi să alegem subiectul. Am cam ramas fără idei..ma ajutați vă rog?

7 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Fa un sondaj chiar pe tema asta!
"La ce sondaj v-ar placea sa raspundeti?"

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sondaj. Întrebări.
1. Fumezi marijuana?
2.Ai făcut până acum sex cu o fată ( cu un băiat?).
3.Îți place școala? De ce? De ce nu?
4.Pe un tabel cu profesorii, dați-le o notă de la 1 la 10 pentru
- cum predau.
- dacă sunt simpatici sau nu
5. pe o listă cu materiile școlare, dați note de la 1 la 10, dacă vă plac sau nu.
( Apoi rugați un student de la psihologie să facă o corelare între simpatia generată de profesor și plăcerea al o materie).
5 Ce disciplină ați dori să mai învățați la scoală?
6. Ași fi interesați să învățați la scoală, șah, poker, bridge, tranzacții la bursă pe platformă de tranzacționare, actorie, arta discursului în public, cum să cucerești o fată, un băiat?
7. Pe o scară de la 1 la 10. vă iubiți părinții ( mama, tata. separat). De ce da? De ce nu?
Apoi din nou, un student(ă) la psiho să facă corelații statistice între sex, vârsta, și răspunsuri.
O să vezi de danfana o să iasă dacă pui toate aceste întrebări.
O fundă, ceva?

| anonimg a răspuns:

1. Preferati mai mult banii cash sau card-ul?
2. Preferati sa cititi in format electronic sau tiparit pe hartie?
3. Preferati sa scrieti electronic sau de mana?

| unvecin a răspuns:

Idee: Ai citit din proprie inițiativă o carte cu peste 50 de pagini în ultimele 6 luni? Da sau NU.

| elcosmin a răspuns:

Poti alege temele urmaotare: violenta in familie si in scoli, coruptia, homosexualitatea, sau daca vrei ceva mai tineresc, poti face sondaje de opijie in legatura cu muzica, moda etc. Sper ca ti-am fost de folos! Funda? big grin

| dbigiu84 a răspuns:

Cate ore pe saptamana folositi tehnologia?
Fundita; p

| sdws77 a răspuns:

Fa un sondaj despre muzica. N-o sa-ti fie greu, minim 80% o sa fie manelisti.