| Șttefania a întrebat:

AJUTOR!
Hamsterul meu miroase urat de la un tim de vreme.
El isi face nevoile in casuta unde doarme si de asta cred ca miroase urat.
Ce sa fac sa nu mai miroase urat? Va rog
Fundasad

7 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

rolling on the floor fa-i curat

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna si eu am avut un hamster. dar a muritsad. Si al meu mirosea si nu imi placea asta deloc.eu ii faceam curat la 3-4 zile, dar tot mirosea.ar trebui sa-i faci curat cat mai des si cusca sa o speli foarte bine.alta idee nu mai am.pawave

| cristiiiiiii a răspuns:

Baga-l in masina de spalatrolling on the floor

| andrei90tm a răspuns:

Probabil ar mai trebui sa-i schimbi rumegusul si sa ii mai cureti casuta din cand in cand...

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spala-l!laughing

| Aida7893 a răspuns:

Este posibil ca hamsterul tau sa aiba o boala urinara...adesea se capata de la mancarea proasta sau alterata.dar si de la acel filtru de apa care poate contine bacterii daca nu este dezinfectat.Cel mai bine desi stiu ca e costisitor, e sa mergi la un medic veterinar.Succes:-)

| GoodDay a răspuns:

Korekt spalal si curati cusuta