| JustinDlp a întrebat:

AJUTOR! Perusul meu este bolnav. Sta umflat in pene si cu, capul la spate, incercand sa doarma, uneori se mai trezeste, mai zboara si mananca putin si iar se culca, noroc ca partenera lui il mai trezeste si il mai alinta. Are varsta de aprox. 6 ani. Ce pot sa fac? Va rog din tot sufletul

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Du l la medicul veterinar urgent

| JustinDlp explică (pentru Elena9328):

Am vorbit la telefon cu un veterinar f. bun cu care ma cunosc, si a zis ca are sanse, si mi-a zis sa ii iau antibiotice pentru pasari si vitamine, si vad ca se simte mai bine, doamne ajuta.

| Elena9328 a răspuns (pentru JustinDlp):

Multă sănătate!