| alinutz_2893 a întrebat:

Am 2 broaste testoase galbene cu pete si de doua zile tot stau sub apa si nu mananca. Oare mor?

Răspuns Câştigător
| Bloody7777 a răspuns:

Nu se pune problema mortii dar incearca sa le expui la mai mult soare si lasale linistite o perioada se vor simti mult mai bine iti garantez! te rog daca te-am ajutat funda

3 răspunsuri:
| remus a răspuns:

Nu cred ca o sa moara, rezista foarte mult fara sa manance nimic, cred ca sunt stresate s-au simt iminenta unui pericol cutremur, trepidatii etc.

| remus a răspuns:

Nu cred ca o sa moara, rezista foarte mult fara sa manance nimic, cred ca sunt stresate s-au simt iminenta unui pericol, cutremur, trepidatii etc.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Ori au intrat in hibernare laughing ori fac greva foamei :-s ori nu le place mancarea big grin