| Tarassirafael a întrebat:

Am 2 testoase mici de 2 luni, au 2 saptamani la mine si au fost bine pana acum 3 4 zile, una dintre ele inca este foarte vioaie si inoata, fuge, mananca, se joaca dar cealaltă doarme continuu, nu are putere sa manance, dar cauta sa prinda mancare, probleme cu ochii sau temperatura nu sunt, becurile uvb uva vor veni abia la inceputul lunii urmatoare. Spune-mi-ti va rog ce as putea face pana atunci sa le tin in viața macar pentru ca mi-e foarte frica de cea care nu se mai joaca.

1 răspuns:
| Sh4dowRo1 a răspuns:

Din ce stiu eu Broastele Testoate intra in Hibernare
Am vazut un clipulet in care o detinatoare de Testoase le-a ingropat in pamant si le scoate pe la mijlocu Primaveri