| TheQuestioner a întrebat:

Am achizitionat un pui, micut si f. dragalas de angora turceasca, e complet alb, cu ochii de culoarea chihlimbarului, e mascul, si nu prea stiu ce nume sa ii pun. Vroiam sa ii spun Shadow dar numele asta ma duce cu gandul la un motanel negru, sau gri, ma puteti ajuta cu niste idei de nume big grin?

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteIcsulette a răspuns:

Buna...am cateva idei.

-Yuki ( este ceva legat de zapada)
-Snowball
-Puffix
-Mushi
-White rainbow
-Twicsy
-Ginny...etc. Uita-te pe cateva site-uri si imediat iti va veni inspiratie happy

4 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Milky big grin
De la lapte, daca tot e albbig grin

| TheQuestioner explică:

Ati inteles ca e pisica nu? rolling on the floor

| spicer a răspuns:

Freescatbig grin, pysy:X, milktongue, pufy, beleaua motanilorlaughing

| ZhangFuji a răspuns:

Pune-i numele Mistico sau Axy. Ti-am dat doar 2 ex ca nu stiu altelehappy