| dany_3852 a întrebat:

Am deratizat-o(pisica mea) si am tratat-o pentru limbrici faza e ca nu e castrata si cum imi pot da seama daca are pui?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Ai deparazitat-o nu "deratizat'o"laughingrolling on the floor un medic veterinar ar fi in masura sa iti spuna daca e gestata sau nu

| Psihiatra a răspuns:

O sa-i creasca burtica din ce in ce mai mare si o sa se ingrase brusc. Apoi o sa vezi ca ii cresc mamelele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dratizat pisiiicaaaa? cum? ca vreau si eu so deratizez.in ce consta aceasta deratizare? poate ai deparazita-to?

| dany_3852 explică:

Scuze mult n-am fost atent deparatizat-o

| dany_3852 explică:

Ma rog suna mai bine deratizat decat deparazitat si e mai usor de scris.

| dany_3852 explică:

Am deratizat pisica am omorat-o