| ElenaGilb3rt a întrebat:

Am gasit 5 pui de pisica in pod dar au purici. Sunt aproape cat palma si cred ca de abia si-au deschis ochii! Cu ce solutie i-as putea da ca sa scape de purici?

Răspuns Câştigător
| Kennysa a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva pentru ei daca de abia si-au deschis ochii dar intreaba totusi veterinarul, am avut si eu 2 serii de pui abandonati fara ochi, succes!

5 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Nu poti sa le dai cu solutie pentru ca sunt prea mici, trebuie ca sa aiba minim doua luni ca sa poti sa ii dai cu pudra sau alte substante anti-purici, mult succes!

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

La varsta lor apa ar fi cea mai buna :]
Sunt prea mici pentru solutii toxice

| Reek54 a răspuns:

Te duci la farmacie. si ceri iti vor da ei

| emima a răspuns:

Pai intreaba la o farmacie veterinara

| Serafir a răspuns:

Exista pudra la farmacie veterinara pentru indepartarea parazitilor, da mai asteapta putin vreo 2 saptamani, cere si parerea veterinarului