| Farchescu_Fabian_1990 a întrebat:

Am gasit un porumbel si nu stiu ce rasa e are inel pe picior

Răspuns Câştigător
| PinkPanther001 a răspuns:

Daca are inel pe picior inseamna ca participa la concursuri. Daca ii dai drumul se va duce de unde a venit.Acel inel il ajuta pe proprietar sa isi gaseasca porumbelul si de asemenea sa poata participa la diferita concursuri.

1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Sincer, nu stiu. Daca spui ca are inel, inseamna ca are un proprietar. Daca ii dai drumul se va duce de unde a venit. Orice ai face, nu il poti ine cu forta.