| Ananasec a întrebat:

Astazi am gasit un porumbel cu piciorul rupt ( nu sunt sigura, dar oricum are ceva legat la picior ) cine stie cum sa il ajut, ce sa ii dau sa manance etc?

5 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Da-i sa manance seminte, miezuri de paine, sa nu uiti de apa. Chestia legata la picior i-a pus-o stapanul... probabil e o data pe ea si e colorata.

| Ananasec explică (pentru presus):

Nu, nu are nimic pe picior, nu şi-l poate mişca şi de aceea bănuiesc că e rupt big grin.

| presus a răspuns (pentru Ananasec):

Daca e rupt n-ai ce sa-i faci, du-l la veterinar daca vrei sa-l ajuti. Numai bine!

| PanaceuUniversal a răspuns:

Daca are piciorul rupt nu prea ai ce sa ii faci! Veterinar, atela, antibiotice! SI poate poate!

| JustinDaniel a răspuns:

Proumb big grin Asa face bunica de la tara big grin.