| nicko a întrebat:

Am nevoie de un site...in care sa-mi pun o poza si sa-mi faca portretul.incet...inkt eu sa vad fiecare etapa si sa il fac eu singura.(se gasesc dar cu alte poze dar eu vreau autoportret de fapt). stie cineva?

2 răspunsuri:
| valsulnorilor a răspuns:

Www.webs.com cel mai simplu program de facut site-uri. Daca ai cunostinte de programator html ...etc sunt multe site-uri mult mai performante, insa pentru inceput e bun asta pentru ca nu ai nevoie de nici un fel de cunostinte de coduri html, ai varianta gratis 100% de gazduire asa ca mult succes. Dupa ce il termini as vrea sa vad ce ti-a iesit.

| eu_8583 a răspuns:

Nu stiu. pare rau