| Messyhair a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor,va rog! Un vecin si-a adus cateaua la mine(bichon maltez), eu fiind stapana unui mascul. Problema este la monta.Nu stiu cum sa va explic,dar cand el se duce la spatele ei si incepe actul in sine,aceasta schelalaie si nu-l lasa,in rest ea nu-l respinge,in sensul ca nu-l latra sau musca, ba chiar si ea se mai duce spre el. Ce are? De ce nu-l lasa? O doare, sau ce?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Lasă-i în pace, nu cedează din prima.
Pa, pa.

| neluL a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Adica vrea sa faca impresie la prima intalnire big grin Este o Lady care nu vrea sa para ceea ce este de fapt big grin

| DenisIonut01 a răspuns:

Pai daca masculu nu e bogat atunci nu va merge :)) glumesc, poate te ajuta asta http://www.adoptiicaini.ro/am-o-catelusa-bichon-in-calduri/

| RedNose a răspuns:

Probabil,catelusa ta e la prima monta daca reactioneaza asa. Daca iti doresti asa mult un pui, in momentul in care se urca pe ea tine-o(sau puteti sa o tineti dinainte si sa lasati masculul sa o miroasa, linga si se va urca pe ea) si n-o lasa sa se miste sau sa se intoarca si sa muste masculul, daca nu lasati in pace, daca pana la sfarsit sta va avea pui, daca nu asta e.