| tcandrei a întrebat:

Am o intrebare pentru voi:Am niste goblenuri de vanzare si as vrea sa stiu cam cat costa unulthinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
pai depinde de starea lor
de marimea lor
de cate ore s-a lucrat la unul
chiar de ceea ce reprezinta desenul cusut

vezi in magazine ceva asemanator si tu lasa cu 20 de lei mai putin la piata, sau unde se vand lucruri manuale, artizanale...
uite un exemplu de pe Internet, o persoana autorizata care se ocupa cu asa ceva ca sa te inspiri, dar preturile acelea sunt cam mari!
sa click aici http://www.handicraft.ro/data/goblen1.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de goblen dar preturile sint de la 0, 50 la 1. 00eurocm

| lolo_5441 a răspuns:

Ce este ila goblenuri?

| lolo_5441 a răspuns:

Nu cumva e un joben dar ai scris gresit ori asa se scre