| Jeozelin a întrebat:

Am o pisica si nu stiu ce nume sa-i dau ma ajutati va rog? pisicuta e fata e angora e pufoasa si neagra si mai are si ochi verzi ce nume sa-i pun?

Răspuns Câştigător
| GossipGirl_2226 a răspuns:

Din descrierea facuta de tine cred ca i s-ar potrivi numele Cleopatra, iar pe scurt poti sa ii spui Cleo.:X

16 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Pe pisica mea o cheama Puffy.

| mariaWoW a răspuns:

Lola love struck
Funda?

| Peppy a răspuns:

Mittens,Snoops,Hallie,Pupppy(Pupsy),Fluffy,Hollie,Marshmallow,
Sweetie,Silver.

| babytzu_8421 a răspuns:

KittywinkingAsa o cheama pe pisi mea:X

| cipailina a răspuns:

Ce zici de Laila, Luxora, Black Kitty(kitty cea neagra), Rora, Angela, Mariposa(fluture), Cichita, Mariposa Negra(fluture negru), Beauty (frumoasa), Lolita, Arahona, Princess (printesa), Green Eyes (ochi verzi), Black Angora (angora cea neagra), Angora Neagra. Sper sa te fi ajutatwinking

| Pony a răspuns:

Melisa,Serafina,Jessica, sau Denisa pisica mea se numeste Lorelay

| Hanking a răspuns:

Pufoshenia smug

| Dianaa14 a răspuns:

Puffy sau fluffy sau kitty sau angora keity sau amber sau daca spui ca e neagra blakey plz fundita nu am nici unacrying

| catalina88 a răspuns:

Maty

Răspuns utilizator avertizat
| xbetz a răspuns:

Mika...

| eueu_6070 a răspuns:

Pufulica,Pufoshenia,Puffy,Puf,Labutza...snt mii de numehappydandestete

| Boboc_6354 a răspuns:

Katy

| dary1997 a răspuns:

Ducess,Flyn,Jagger,Ollie,etcbig grin

| Beybz a răspuns:

Kitty

| All3xandra_3988 a răspuns:

Asa era pisica meacrying poti sa ii pui numele lacramioarabig grinbig grin