| Diida a întrebat:

Am un bichon maltese de 2 luni si noaptea schiorlaie mereu si nu stiu ce pot sa ii fac, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Bebelusii nu plang noaptea? E mic, ii lipseste mama, e speriat ca nu intelege ce se intampla cu el, nu stie ca l-ai luat din iubire (asa sper), nu stie ce inseamna noaptea, intunericul. Daca nu il lasi in pat macar lasa-l langa pat si dormi cu o mana pe el,, sa simta caldura si ca ii pasa cuiva de el.

1 răspuns:
| MMihai a răspuns:

Mergi cu el la veterinar, că un copil plânge, că nu îi convine ceva, să nu fie bolnav, și prin plâns vrea să vă zică, că ceva nu este în regulă cu el.