| anonim_4396 a întrebat:

Am un bichon maltez ce nume sa-i pun este fetita si vreau ceva dragut ca alma care inseamna in spaniola sufletel.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice nume iti place, importanr este sa fie sanatoasa.Ai grija de ea si daca ai nevoie de informatii, despre bichonul maltez, scrie-mi.Mult noroc.

| alexandraelas14 a răspuns (pentru anonim_4396):

MULTUMESC da chiar am nevoie de informatii ma poti ajuta?

| anonim_4396 explică (pentru alexandraelas14):

Sigur,scrie-mi ce te intereseaza despre bichonul maltez si iti voi raspunde.Al meu face 6 ani luna asta si vb cu el ca si cu un om.O zi buna si astept.

| alexandraelas14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi spui facebook-ul tau? Si vorbim.

| anonim_4396 explică (pentru alexandraelas14):

Sigur.Ti-l trimit prin mesaj.O seara buna.

| alexandraelas14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi dau facebook-ul lasa am gasit pe net

| anonim_4396 explică (pentru alexandraelas14):

Tu mi l-ai cerut, nu eu. Daca tu crezi ca te poti descurca, eu ma bucur. Daca nu, scrie-mi cand doresti.O seara buna.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dau fundita!

| KayaHyuuga14 a răspuns:

Pai ce zici de Bonita.