| Erika:) a întrebat:

Ce nume sa pun la un bichon maltez ( fetita)?

11 răspunsuri:
| heiii a răspuns:

Pai...eu am o bishonita havaneza. si i am pus numele bonita. de cele mai multe ori ii spun boni. bonita inseamna draguta, simpatica in spaniola.

| heiii a răspuns:

Aaa..sau mai imi place numele blanche se citeste (blansh) cu sh din engleza. sau blanca. amandoua inseamna alba si primul vine din franceza iar al doilea din spaniola.bafta si sper sa gasesti un nume frumos indiferent de ceea ce vei alege!

| BiuL a răspuns:

Maya, Diva, Ranya, Lady, Missy.

| Erika:) explică:

Am sa ma gandesc la toate numele, mersi. Am o intrebare la dragoste si sex, ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cookie :->

| AnnaAnnne a răspuns:

Diva/Missy /Puffy/Zuzzyhappy

| Iama a răspuns:

Eu am o prietena ce are un bishon maltez si o cheama Bella.Alte nume frumoase ar mai fi Tasha, Perla, Lulu sau Mimi....Gandeste-te la diferite nume de oameni si fa diferite combinatii si scriele pe o foiaie si apoi citestele si vezi care iti placewinking

| baifrate a răspuns:

Alma?

| cookyemadyeu a răspuns:

Bella,Lulu,Cookie,Puffy,Snow,Mana,Lucy,Ella,Missa,Mia,Nana,Shasha.

| Ioana380486 a răspuns:

Erika, te cunosc. esti din piatra neamt. nu?

| Ioana380486 a răspuns:

Maya, zuri.