| Ruuxx06 a întrebat:

Am un hamster pitic care are la nas ca niste cojite galbene dar care nu se iau si mai este putin rosu in zona...acum nu stiu daca este o rana ceva (el se arunca de la etaj si cade uneori in nas) sau scurgeri. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Mergi la veterinar. (Nu acetona, il ranesti!). Cum adica se arunca de la etaj?! Ciudat.

Răspuns utilizator avertizat
| Ruuxx06 explică:

Pai ii este lene sa coboare scara si se arunca pur si simplu....veterinarul nu este asa de aproape de mine asa ca voiam sa stiu mai intai ce are exact

| Ruuxx06 explică:

Pai lui uneori ii este lene sa coboare si se arunca...dar veterinarul este destul de departe si voiam sa stiu cam ce are exact

| Ruuxx06 explică:

Ma scuzati ca am scris de doua ori