| Playboyx a întrebat:

Am un motan de 5 luni si dimineata vrea sa fie mangaiat, dupa ce il mangai se enerveaza se suie pe mana mea si ma musca incet stiti cumva daca e in calduri? Totusi are 5 luni de ce face asta

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pisicile au tabieturi ciudate, doar cand au ele chef vin la mangaiat si scarpinat, in rest, nu vor.
Pisicuta ta este perfect normala si nu este in calduri. Te musca si este iritat din cauza ta, ca-l intarati sau atingi, cand el nu are chef, asta fiind modul in careti spune clar, sa-l lasi in pace.
Si motanul meu face la fel, asa a facut de mic... acum fiind batran, dar tot asa face.

| alina2k18 a răspuns:

Motanii nu intra in calduriwinking si nici cainiiwinking doar femelele.
E el mai jucaus, al meu adora sa se urce pe umaru meu si sa merg asa cu el laughing si evident baga si ghearele putin [ am o gramada de tricouri gaurite in zona umarului. big grin ].
Dar daca nu il castrezi pana la 1 an jumate, va stropi [marca ] prin casawinking de o sa te saturiwinking
Poti sa il duci la pisici daca nu vrei sa il castrezi, nu va mai marca asa de des...dar nu e cazul acum, motanii ating maturitatea mai tarziu decat pisicutele big grin

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru Playboyx):

Ma faci sa rad, ai vazut cum face o pisica in calduri? laughing Iesi afara in februarie daca ai pisici pe langa casa/blocwinking
Al tau e kitten, logic ca musca/zgarie, se joaca doar e felina- are vanatoarea in sange si acum incepe si comportamentul asta.
Aia cu 'masturb cu degetele' nu o bag in seamawinking
Urat si morbid din partea ta oricum happy sa gandesti asa ceva pentru un animalut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuia sa fie de fapt caine. Si motanul meu ma musca de picior cand nu il bag in seama. Cand dau sa ma ridic deja dispare ca prin magie. Al naibii sobolan laughing. Poate e in calduri, nu stiu sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 5 luni nu prea e normal.Hah,măcar pe tine te musca incet.Incheietura mâinii mele arata de parca m-as fi taiat cu lama.Dar na, motanul meu are 1 an))E normal sa devina agresivi.

Răspuns utilizator avertizat
| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Nu cred, e prea mic ..asa sunt pisicile. Cauta mangaiate cand si pana cand au ele chef apoi te ataca... obisnuieste-te laughing

| Vreausapot a răspuns:

Se poate sa fie in calduri.Sau poate doar sa se joace si vrea atentie.Mai ia-ti o pisica care sa ii tina companie daca te deranjeaza dar mie mi se pare foarte cute

| lzmagma a răspuns:

Free Minecraft premium account upgrade http://freeminecraftgiftcode.net